Главная Новости ТВ Статьи и обзоры Таблицы частот Телепрограмма Поиск по сайту Полезные ресурсы Контакты и реклама Карта сайта
Главная arrow Новости ТВ arrow «Воля» готова запустити канали в HDTV

«Воля» готова запустити канали в HDTV

Версия для печати
19.03.2009

Компанія «Воля» готова запропонувати своїм абонентам послугу телебачення високої чіткості (HDTV). У Києві послуга повністю готова до запуску. Про це повідомила прес-служба компанії. «Компанія "Воля" вже успішно протестувала формат HDTV і нині веде переговори з власниками прав на контент та постачальниками TV-тюнерів, які підтримують і цей стандарт», - ідеться в повідомленні.

   
Компанія «Воля» готова запропонувати своїм абонентам послугу телебачення високої чіткості (HDTV). У Києві послуга повністю готова до запуску. Про це повідомила прес-служба компанії. 

«Компанія "Воля" вже успішно протестувала формат HDTV і нині веде переговори з власниками прав на контент та постачальниками TV-тюнерів, які підтримують і цей стандарт», - ідеться в повідомленні.

Останній етап - завершення перемовин з правовласниками контенту та виробниками обладнання. Мета перемовин - зниження остаточної вартості послуги для абонента. 

На запитання, про те, які саме програми увійдуть до HDTV-пакету «Волі», Аліна Сігда, керівник PR-відділу компанії, пояснила ТК, що HD-каналів, які мають право трансляції на території України, є небагато - усього 4 - 5 пропозицій. Як наслідок, розмір ліцензійних відрахувань, на думку «Волі», є надто високим для українців - у середньому розмір ліцензійних платежів становить від 0,5 до 1,5 Євро з абонента за один канал. 


Щодо обладнання, то компанія веде одночасно переговори з кількома виробниками щодо зниження вартості абонентського обладнання. Поки його орієнтовна вартість 180 - 200 доларів. 

Як уточнила пані Сігда, на сьогодні час запуску телебачення високої чіткості залежить від гнучкості партнерів. 

«Телекритика»

 
< Пред.   След. >

|